GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE ″POD CZERWONYM DĘBEM″

Zofia i Witold Kalinowscy, Tchórznica Włościańska, tel: 025 787 46 78, komórka: 507 366 138, email: zofiakalinowska1@wp.pl

Wyżywienie

Zapewnie zatęsknisz za tradycyjnymi przysmakami kulinarnymi, których u nas zasmakujesz. Posiłki przygotowywane są w większości z własnych półproduktów. Swojska wędlina, jajka od kur żywionych naturalnym pokarmem uświetni niejedne śniadanie czy kolację. Świeże mleko prosto od krowy, miód z pobliskiej pasieki, własne powidła urozmaicą każdą przekąskę. Tradycyjne podlaskie potrawy podawane w czasie obiadów wprowadzą zarazem nutę ciekawości jak i rozkoszy dla podniebienia.

Wszystkie posiłki sporządzane są przez nas z naturalnych składników. Jadłospis staramy się przystosować do wymagań naszych klientów. Serwujemy posiłki domowe - śniadania, obiady i kolacje w kuchni i w jadalni przeznaczonej tylko dla gości. Wszystkie "nadwyżki" można schować w oddzielnej lodówce. Dodatkowo dla wyłącznej dyspozycji gości w kuchni znajdują się jeszcze: kuchenka, zlew, naczynia, czajnik, garnki. Dodatkowo na zamówienie możemy zorganizować posiłki na łonie natury.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS